Богиня Карна. Слов’янська міфологія

Богиня Карна. Слов’янська міфологія

Богиня Карна — Небесна Богиня-покровителька усіх нових народжень і людських перевтілень. Богиня Карна дарує право кожній людині позбавитися зроблених у своєму Яв’єму земному житті помилок, непристойних вчинків і виконати своє призначення, уготоване Вишнім Богом Родом.
Від Небесної Богині Карни залежить, в якій місцевості на нашій Мідгард-землі, в якому з давніх Родів Великої Раси, в яких умовах і в який історичний час станеться нове втілення людини, щоб людина змогла гідно, з честю і з чистою Совістю завершити життєвий шлях на Мідгард-землі і продовжити його в іншому Світі.

Інший варіант викладу

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Кудельниця — у слов’янській міфології, жіночий дух, який мешкає в житі («Усі говорили, що в житі є кудельниця; дітей лякали: не ходіть, діти, в жито»), в лісах («говорили, що в лісах ходить кудельниця») і, можливо, у будинках. Буквальне значення слова Кудельниця — «пряха» і «льняниця» (від «кужіль» — «льон, льняна пряжа»).

Курдуші — злі духи, які допомагають чаклунам і чародіям в їх роботі.

Ледачий — дух соломи, який весь запух від сну із соломою в голові. Його ніхто ніколи не бачив, тільки чутно, як він позіхає.

Богиня Карна. Слов’янська міфологія

Повернутися на сторінку слов’янська міфологія