Кельтська богиня Немаін — богиня війни. КЕЛЬТCЬКА МІФОЛОГІЯ

  Кельтська богиня Немаін —  богиня війни. КЕЛЬТCЬКА МІФОЛОГІЯ

  Немаін (жахлива, злісна) (в ірландській міфології кельтів) — богиня війни. Разом із Бадб, Морріган і Махою вона оберталася на чарівну діву або ворона, яка перебувала над полі битви.

  Траплялося, що Немаін являлася біля бродів у вигляді пралі, що передбачає долю. Так Кухулін напередодні своєї останньої битви бачив, як праля, плачучи і голосячи, полоскала купу його власної скривавленої білизни. За деякими джерелами Немаін була дружиною Нуаду, проводиря Племен богині Дану.

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Гоібніу — бог-коваль, належить до Племен богині Дану, який всього трьома ударами молота міг викувати прекрасний меч. Саме Гоібніу виготовив богам зброю, за допомогою якої вони отримали перемогу над демонами-фоморами.

  Дагда — один із богів Племен богині Дану, хазяїн котла достатку. Дагда, персонаж багатьох давньоірландських легенд, втілював у собі риси всемогутніх представників царства мертвих, божих правителів світу.

  Дану — мати-прародителька, що дала ім’я расі прекрасних, але гнівливих богів Племен Дану, які правили Ірландією до приходу синів Миля. У валлійській міфології Дану відповідає Дон.

  Кельтська міфологія, Кельтська богиня Немаін — богиня війни

  Повернутися на сторінку Міфологія кельтів

  Комментарии закрыты.