Римська Богиня Вікторія— Богиня перемоги. Міфологія Давньої Греції

Римська Богиня Вікторія— Богиня перемоги. Міфологія Давньої Греції

Вікторія (за римською міфологією) — Богиня перемоги, що спочатку мала назву Віка Поту,. Відповідає грецькій Нікі. У Римі Вікторії були присвячені храм на Палатині і вівтар в курії сенату, споруджений при Августі. У написах і на монетах епохи імперії Вікторія зображалася зазвичай як уособлення перемоги того або іншого імператора у війні. У грецькій міфології їй відповідає Богиня Ніка.

Міфологія Давньої ГреціїБогиня Вікторія (Мюнхен)

Міфологія Давньої ГреціїБогиня Вікторія (Берлін)

Римська Богиня Вікторія— Богиня перемоги. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Гіппогриф — міфічна істота, що є поєднанням коня і грифона. Казковий крилатий напівкінь-напівлев старогрецьких міфів.

Гіганти — дикі, велетенські і родинні богам істоти. Є 150 божествами, синами Геї-Землі, яка була запліднена краплями крові, що впали з відрізаних статевих органів Урану.

Горгони — чудовиська жіночої статі. За Гесіодом — це три сестри Фено, Евріала і Медуза, крилаті жінки-чудовиська вкриті лускою, з іклами, із зміями замість волосся, видають страхітливий рев. Погляд їх перетворює все живе на камінь. Горгони — чудовиська, доньки морських божеств Форкія і Кето, онучки богині-землі Геї і моря Понта. Їх три сестри: Сфено, Евріала і Медуза.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

В римській міфології бог війни, прадавнє божество Риму, яке входило в тріаду богів, що спочатку очолювали римський пантеон — дізнатися

В римській міфології Бог торгівлі, прибутку і збагачення, заступник мандрівниківдізнатися

В римській міфології Богиня мудрості, мистецтва, війни і міст, покровителька ремісниківдізнатися