Трахін. Міфологія Давньої Греції

Трахін. Міфологія Давньої Греції

Трахін (у давнину) — місто у Фессалії, в Трахінійській області, що належала дорійским Малі, на схилі Ети. Лакедемонянці, розуміючи важливість цього пункту, що був як би ключем Фессалії, на шостому році пелопоннеської війни відправили сюди колонію із тисячі чоловік, що заснувала поряд із старим містом нове поселення — Гераклею. Нове місто, що досягло незабаром значного розквіту, знаходилося у трьох верстах від побережжя затоки Малі, в семи верстах від Фермопіл. Не дивлячись на нездолану позицію, місто мало цитадель. У 390 році до нашої ери беотійці, за допомогою аргосців, завоювали місто, частково перебили, частково вигнали усіх лакедемонян і передали місто фессалійцям. У 193 році до нашої ери місто було завойовано римським консулом Манієм Ацилієм, розграбовано і спустошено, але як незначне містечко Трахін продовжувало подальше існування.

Трахін. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Піфо — Богиня переконання в сенсі схилення на яку-небудь справу.

Плутон — Бог підземного царства і смерті, що носив у греків також ім’я Аїд. За оповіддю, Плутон був братом Зевса і Посейдона.

Плутос — Бог багатства і достатку, син Деметри і Іасіона, що народився на Криті.

Посейдон — володар морів. Син Кроноса (або Сатурну) і Реї, брат Зевса. Після перемоги над Титанами, при розділі панування над світом, став володарем морів. У римській міфології йому відповідає Нептун.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Бог сну (за грецькою міфологією) — дізнатися

Богиня, уособлення згубної самовпевненості, нахабства і непомірної гордині (за грецькою міфологією) — дізнатися

Божество шлюбу, власне уособлений шлюбний гімн (за грецькою міфологією) — дізнатися

Добродійні Богині, що втілюють радісний, добрий і вічно юний початок життя (за римською міфологією) — дізнатися