Строфій. Міфологія Давньої Греції

Строфій. Міфологія Давньої Греції

Строфій (за грецькою міфологією) — цар Кріси у Фокіді, чоловік Анаксібії, батько Пілада. Строфій і його дружина Анаксібія, яка була сестрою Агамемнона, прихистили малолітнього Ореста після вбивства Агамемнона Егісфом і Клітемнестрою. Орест подружився із сином Строфія Піладом і їх дружба пройшла через багато випробувань і тривала багато років. Але коли Пілад допоміг Оресту розправитися зі вбивцями батька, Строфій відмовився від свого сина (Есхіл; Аполлодор).

Строфій (за грецькою міфологією) — син Пілада і Електри, онук першого Строфія.

Строфій. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Медея — чарівниця, донька колхідського царя Еата і Океаніди Ідії, онучка Геліоса. Медеї приписували здібності оживляти мертвих і літати по повітрю на колісниці з крилатими кіньми або драконами.

Мелеагр — Герой Етолії, син Калідонського царя Ойнея і Алфеї, чоловік Клеопатри. Учасник Походу аргонавтів. Найбільшу славу Мелеагру принесла участь в Калідонському полюванні.

Мемнон — цар Ефіопії, союзник Трої в Троянській війні. Син богині зорі Еос і брата Пріама Тифона. Після загибелі Гектора Мемнон в зброї, що зробив Гефест, прийшов на допомогу Пріаму і воїнам Трої.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Асклепій — грецький Бог лікування. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

Афіна — грецька Богиня мудрості і справедливої війни. У римській міфології їй відповідає… дізнатися

Афродіта — грецька Богиня любові і краси. У римській міфології їй відповідає… дізнатися