Серіф. Міфологія Давньої Греції

Серіф. Міфологія Давньої Греції

Серіф (у давнину) — один із Кікладських островів, між Кіфном і Сіфном. За старогрецькою оповіддю, на острів Серіф була викинута бочка, в яку Акризій помістив Данаю із Персеєм. На Серіфі Персей виріс, а згодом за допомогою голови Горгони перетворив на камінь правителя і мешканців острова. У історичний час Серіф був колонізований іонійцями з Афін. Під час другої персидської війни мешканці Серіфа діяли як союзники афінян: разом із сіфнійцями і мелійцями вони були єдиними із остров’ян, що відмовили персидському царю у сплаті данини. Природа острова була мізерна. Мешканці Серіфа були відомі своєю бідністю, хоча у них і процвітав гірський промисел. Під час Римської імперії Серіф був одним із місць заслання.

Серіф. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Пелей — син егинського царя Еака і Ендеїди, чоловік Антігони. За вбивство свого звідного брата Фока, який переміг Пелея в атлетичних вправах, він був вигнаний батьком і віддалився у Фтію.

Пелоп — цар і національний Герой Фрігії, а потім і Пелопоннесу. Син Танталу і Німфи Евріанасси. Пелоп зростав на Олімпі в товаристві богів і був улюбленцем Посейдона.

Персей — син Зевса і Данаї, доньки аргосського царя Акрісія. Здолав медузу Горгону і врятував Андромеду від домагань дракона.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Ніка (Ніке) — грецька Богиня перемоги. У римській міфології їй відповідає… дізнатися

Пан — грецький Бог лісів, мисливців і пастухів, усієї природи. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

Персефона — грецька Богиня родючості і царства мертвих. У римській міфології їй відповідає… дізнатися