Родопи. Міфологія Давньої Греції

  Родопи. Міфологія Давньої Греції

  Родопи — високий гірський ланцюг у Фракії. Тягнеться по східному берегу річки Неста і по східному кордону Македонії, від Скоміоса в південно-східному напрямі до берега моря і річки Маріци. У давні часи Родопи були вкриті густими лісами. Найвища вершина Родоп досягає 2900 метрів. Згідно грецькій міфології, на вершинах гірського ланцюга Родопи постійно бродили Вакханки, Менади і Сатири з Силенами. У болгар Родопи мають назву «Духовні гори», внаслідок безлічі монастирів, розташованих на схилах хребтів.

  Родопи. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Тельхіни — вулканічні божества морської глибини, що почиталися на Родосі як супутники Посейдона. Тельхінів у древніх греків зображали собакоголовимі і ласторукими чаклунами.

  Тифон — могутнє чудовисько, породжене Геєю, уособлення вогненних сил землі і її випарів, з їх руйнівними діями. Тифон був народжений Геєю і Тартар, зображувався як істота із сотнею драконівських голів, з людським тулубом, покритим пір’ям; замість ніг у чудовиська були зміїні кільця.

  Харібда — чудовисько, що мешкає у вузькій протоці під скелею, на якій зростає смоковниця. Чудовисько у вигляді страшного виру. Тричі в день Харібда заковтує чорну воду, а потім її викидає. З водою вона може ковтати і цілі кораблі разом з моряками.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Ескулап — римський Бог лікування. У грецькій міфології йому відповідає … дізнатися

  Мінерва — римська Богиня мудрості і справедливої війни. У грецькій міфології їй відповідає… дізнатися

  Венера — римська Богиня любові і краси. У грецькій міфології їй відповідає… дізнатися

   

  Комментарии закрыты.