Рода. Міфологія Давньої Греції

Рода. Міфологія Давньої Греції

Рода (за грецькою міфологією) — Богиня, уособлення острова Родос, де головним був культ Геліоса. Про походження Роди існують суперечні відомості. Її матір’ю називають Афродіту, або Амфітріту, або Галію, а батьком — Посейдона або річкового Бога Асопа. Кохана Геліоса, Рода подарувала йому доньку і сімох синів, які славилися як великі астрологи. Один із них загинув від руки братів, що заздрили йому. Вбивці втекли до Малої Азії. Старший, що не брав участь у злочині, правив Родосом.

Рода (за грецькою міфологією) — одна із годувальниць Діоніса.

Рода (за грецькою міфологією) — одна із вічно страждаючих Данаїд.

Рода. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Пегас — крилатий кінь, син Посейдона, брат велетня Хрісаора. Пегас разом з братом Хрісаором, як плід зв’язку горгони Медузи з Посейдоном, з’явився із крові Медузи, коли її обезголовив Персей.

Пігмеї — казковий народ карликів, що живе в Лівії або в Малій Азії. Розміром пігмеї були від мурашки до мавпи. У Страбона вони перераховуються разом з напівпсами, великоголовими, гніздовухими, безвусими, безносими, одноокими і крючкопалими.

Піфон — жахливий змій, породження Геї і Тартар. Піфон спустошував околиці Дельф і вартував древньо прорицалище Геї і Феміди в Дельфах. Аполлон, вбивши Піфона, заснував на місці древнього прорицалища храм і заснував Піфійські ігри.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Богиня рослинності, квітів (за грецькою міфологією) — дізнатися

В римській міфології Всемогутній Бог піднебіння, цар Богів, верховне божество, повелитель грому і блискавокдізнатися

Божество ридання і плачу (за грецькою міфологією) — дізнатися