Поліб. Міфологія Давньої Греції

Поліб. Міфологія Давньої Греції

Поліб (за грецькою міфологією) — цар Сікіона, син Гермеса, що успадкував царство від свого діда Сікіона. Поліб видав свою доньку Лісімаху заміж за аргосського царя Тала і після довгого царювання передав трон своєму онукові Адрасту (Геродот).

Поліб (за грецькою міфологією) — цар єгипетських Фів, що приймав у себе занесених до Єгипту по дорозі з-під Трої Менелая і Єлену (Гомер, «Одіссея»).

Поліб (за грецькою міфологією) — цар Коринфа, чоловік Перібеї (за іншими — Меропи), що виховав Едіпа (Софокл).

Поліб. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Агдістіс — жахлива двостатева істота. Фрігійський міф розповідає, що одного дня сім’я сплячого Зевса витекло на землю, запліднило її і народилася страшна нелюдська істота Агдістіс. Його руйнівна сила не влаштовувала богів.

Амазонки — жінки-воячки, що ведуть свій рід від бога війни Ареса і Наяди Гармонії. У битвах з амазонками брали участь Беллерофонт, Геракл і Тесей. Під час Троянської війни амазонки билися на стороні Трої.

Бореади — крилаті сини Бога північного вітру Борея і Оріфії, доньки афінського царя Ерехфея. Подібно до батька, Бореади втілювали вітри, їх дії були швидкі і стрімкі. Учасники Походу аргонавтів. Під час походу вони звільнили Фінея — мужа Клеопатри від гарпій, що терзали його.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Аврора — римська Богиня ранішньої зорі. У грецькій міфології їй відповідає… дізнатися

Фурії — римські Богині помсти. У грецькій міфології їм відповідають… дізнатися

Амур, Купідон — римський Бог любові. У грецькій міфології йому відповідає … дізнатися