Перс. Міфологія Давньої Греції

Перс. Міфологія Давньої Греції

Перс (за грецькою міфологією) — син Персея і Андромеди, якого вони залишили у Цефея. Коли Перс виріс, він створив велику імперію на сході і від його імені отримали свою назву перси (Аполлодор).

Перс (за грецькою міфологією) — син Крія і Еврібеї, брат Палланта і Астрея, чоловік Астерії, батько Гекати (Аполлодор).

Перс (за грецькою міфологією) — син Геліоса і Океаніди Персеїди, був царем таврів і ворогував зі своїм братом Еєтом, царем колхів. Перс повалив Еєта і захопив трон. Через деякий час Медея зі своїм сином Медом втекли до Колхіди і вбили Перса (Аполлодор).

Перс. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Мінерва — в римській міфології Богиня мудрості, мистецтва, війни і міст, покровителька ремісників.

Мнемозіна — в грецькій міфотворчості Богиня пам’яті, донька Урану і Геї, Титаніда. Мати Муз, яких вона народила від Зевса. За числом дев’яти ночей, які Мнемозіна подарувала Зевсові, і Муз було дев’ять.

Мойри — богині долі, природної необхідності, вічних і непорушних світових законів: Лахесіс («що дає долю»), Клото («що пряде») і Атропос («невідворотна»), доньки Нікти.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Страшні Богині прокльону, помсти і кари, що повставали проти злочинців і карали їх лише ради відновлення етичного порядку в світі (за грецькою міфологією) — дізнатися

Наймогутніший і вищий із Богів грецького народу, державний володар світу, батько Богів і людей (за грецькою міфологією) — дізнатися

Богиня-покровителька породіль. У грецьких оповідях з’являється як рятівна, або як ворожа сила при народженні — дізнатися.