Періфет. Міфологія Давньої Греції

Періфет. Міфологія Давньої Греції

Періфет (за грецькою міфологією) — син Гефеста і Антіклеї, розбійник. У Періфета була важка залізна палиця, якою він вбивав подорожніх в Епідаврі, звідси його прізвисько Корунет — палиценосець. Одного дня Періфет зустрів на дорозі Тесея, але афінський Герой вирвав палицю з його рук і забив нею Періфета на смерть (Аполлодор).

Періфет (за грецькою міфологією) — сином Копрея, що загинув під Троєю від руки Гектора (за іншою версією — від руки Медонта) (Гомер).

Періфет. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Антігона — донька фіванського царя Едіпа і Іокасти. Супроводжувала вигнаного з Фів сліпого батька у його поневіряннях. Після смерті Едіпа повернулася на батьківщину якраз на початок облоги Фів сім’ю вождями.

Аріаднажриця із острова Наксос, донька царя Криту Міноса і Пасіфаї. Сестра Федри. Аріадна допомогла Тесею зберегти життя і перемогти Мінотавра.

Ахілл — в грецькій міфології один із найбільших Героїв, син царя Пелея, царя мірмідонців і морської богині Фетіди, онук Еака, головний Герой «Іліади».


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Богиня краси, щасливої любові і шлюбу, що перевершує усіх богинь красою і витонченістю (за грецькою міфологією) — дізнатися

Богиня садів, краси і любові, покровителька нащадків Енея і усіх римлян (за римською міфологією) — дізнатися.

Бог Сонця. Знаходиться над усіма, високо в піднебессі, то бачить усі діяння людей і Богів (за грецькою міфологією) — дізнатися