Періклімен. Міфологія Давньої Греції

  Періклімен. Міфологія Давньої Греції

  Періклімен (за грецькою міфологією) — фіванський полководець, син Посейдона і Хлориди. Періклімен прославився у міфі про похід Семеро вождів проти Фів. Під час штурму кріпосних стін міста Періклімен вбив одного із вождів — Парфенопея, скинувши на нього з міської стіни величезний камінь. Згодом переслідував Амфіарая, що рятувався втечею на колісниці і майже наздогнав його, але у цей момент земля розверзала від удару блискавки Зевса і поглинула Амфіарая разом із колісницею (Аполлодор).

  Періклімен (за грецькою міфологією) — син Хлориди і царя Нелея, що заснував Пілос. За твердженням Аполлонія Родоського, Періклімен брав участь у Поході аргонавтів. Дід Періклімена, морський Бог Посейдон, наділив його величезною силою і здатністю за бажанням приймати будь-який вигляд. Коли Геракл спустошував Пілос, Періклімен під час битви приймав образ то лева, то змії, то бджоли, доки Геракл не вбив його отруєною стрілою (Аполлодор; Овідій).

  Періклімен. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Агамемнон — один із найголовніших Героїв старогрецького національного епосу, син мікенського царя Атрея і Аеропи, ватажок грецького війська під час Троянської війни.

  Амфітріон — син тиринфського царя Алкея і доньки Пелопа Астідамії, онук Персея. Амфітріон брав участь у війні проти тих телебоїв, що мешкали на острові Тафос, яку вів його дядько мікенський цар Електріон.

  Андромеда — донька Кассіопеї і ефіопського царя Кефея, кохана Персея. Після смерті Персея і Андромеди богиня Афіна перетворила подружжя на сузір’я.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Бог війни, син Зевса і Гери (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня полювання, сестра Аполлона. Вона дає світло і життя, вона богиня пологів і богиня-годувальниця (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня розуму, війни, наук і мистецтв (за грецькою міфологією) — дізнатися

   

  Комментарии закрыты.