Ороп. Міфологія Давньої Греції

  Ороп. Міфологія Давньої Греції

  Ороп (у давнину) — грецька гавань, навпроти Еретрії, на кордоні між Беотією і Аттикою. Ці області довгий час сперечалися із-за володіння цим містечком, доки афіняни не оволоділи їм остаточно. Пристань Ороп лежала на північ від міста, в гирлі річки Асопа. В околицях Оропа знаходився оракул Амфіарая.

  Ороп. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Грації — в римській міфології добродійні Богині, що втілюють радісний, добрий і вічно юний початок життя. Доньки Юпітера, Німф і богинь. У старогрецькій міфології — Харити.

  Деметра — Богиня родючості і землеробства, цивільного устрою і шлюбу, донька Кроноса і Реї, сестра і дружина Зевса, від якого вона народила Персефону.

  Діана — в римській міфології Богиня природи і полювання, вважалася уособленням місяця. Її супроводжував епітет «богиня трьох доріг», що тлумачився як знак потрійної влади Діани: на піднебінні, на землі і під землею.

  Діоніс — вічно юний Бог плодоносних сил землі, рослинності, виноградарства і виноробства, відомий як «бог з бичачими рогами». Син Зевса і фіванської царівни Семели.

  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Велика матір Богів (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Божество безумства, породження Никти (Богині Ночі) з крові Урану (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня підземного світу, персоніфікація безумства, яка насилається на людей, що переступили встановлені закони і звичаї (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Комментарии закрыты.