Оксіл. Міфологія Давньої Греції

Оксіл. Міфологія Давньої Греції

Оксіл (за грецькою міфологією) — син етолійського царя Андремона, цар Еліди. За випадкове вбивство свого брата був вигнаний. У дорозі зустрів Гераклідів, що готувалися до вторгнення до Пелопоннес. Раніше оракул передбачив Гераклідам, що їх чекає успіх, якщо вони візьмуть із собою триокого провідника. Око коня, на якому їхав Оксил було вибите стрілою. Тому Геракліди вирішили, що, нарешті, зустріли триокого супутника. Вторгнення для нащадків Геракла виявилося успішним. Оксіл став царем захопленої Еліди.

Оксіл. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Нарцис — надзвичайно красивий син беотійського річкового бога Кефісса і Німфи Ліріопи. Хлопець помер від любові до самого собі, споглядаючи свою особу.

Одіссей («сердитий») — цар острова Ітаки, син Лаерта і Антіклеї, муж Пенелопи. Одіссей — знаменитий Герой Троянської війни, що також прославився своїми мандруваннями і пригодами.

Орест — син Агамемнона і Клітемнестри, брат Електри і Іфігенії. Оресту було десять років, коли його батько був вбитий своєю дружиною і її коханцем Егісфом. Самого Ореста з будинку врятувала від смерті сестра Електра.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Борей — грецький Бог північного вітра. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

Геба — грецька Богиня юності. У римській міфології їй відповідає… дізнатися

Гера — грецька цариця Богів. У римській міфології їй відповідає… дізнатися