Нікіппа. Міфологія Давньої Греції

  Нікіппа. Міфологія Давньої Греції

  Нікіппа (за грецькою міфологією) — жриця священного гаю Деметри, в образі якої Деметра з’явилася Ерісіхтону (на підставі тверджень знаменитого поета, критика, полігістора і глави Александрійської бібліотеки Каллімаха).

  Нікіппа (за грецькою міфологією) — донька Пелопа і Гіпподамії, дружина Сфенела і матір Еврісфея (Аполлодор).

  Нікіппа (за грецькою міфологією) — донька Теспія, яка від Геракла народила Антімаху (Аполлодор).

  Нікіппа. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Мнемозіна — Богиня пам’яті, донька Урану і Геї, Титаніда. Мати Муз, яких вона народила від Зевса. За числом дев’яти ночей, які Мнемозіна подарувала Зевсові, і Муз було дев’ять.

  Тейя (Тея, Фейя)Титаніда, старша донька Урану і Геї, сестра і дружина Гіперіона, мати Геліоса (Сонця), Еос (ранішньої зорі) і Селени (місяці). По Ксенагору, народила від Океана керкопів Кандула і Атланти.

  Тефіда (Тетія, Тіфія, Тефія, Тетіс)Титаніда, одне із прадавніх божеств в грецькій міфології. Це донька Геї і Урану і чоловіка брата Океану, з яким вона мала 3000 доньок, — Океанід і 3000 синів —річкових потоків. Її діти: річкові божества Іннах і Ахелон, а також Ладон, бог річки в Аркадії.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Бог підводного царства, вважався владикою Морів і океанів (за римською міфологією) — дізнатися

  Польовий і лісовий Бог, заступник тих, що пасуться в лісі і в полі стад, володів даром пророцтва (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Грізна повелителька тіней, що володарює над душами померлих і над чудовиськами пекла, слухає разом з Аїдом прокльони людей і виконує їх (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Комментарии закрыты.