Немейскі ігри. Міфологія Давньої Греції

  Немейскі ігри. Міфологія Давньої Греції

  Немейскі ігри (у давнину) — засновані в 573 році до нашої ери. Окрім розвитку фізичних сил і мужності, ці ігри, головним чином, сприяли посиленню національної самосвідомості еллінів, оскільки участь у них строго заборонялася варварам, тобто нееллінам. Олімпійські і Піфійські ігри святкувалися кожні 4, а Істмійські і Немейські — кожні два роки. Змагання, головним чином, були гімнастичні; вони полягали в бігу на колісницях, простому бігу, кулачному бою, боротьбі, стрибках і метанні диска і списа. На Немейських, Піфійських, Істмійських, і багатьох інших місцевих іграх відбувалися також змагання в музиці, співі і танцях. Переможці ігор (гіероніки) прославлялися в піснях і увіковічувалися в творах пластики.

  Немейскі ігри. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Мнемозіна — Богиня пам’яті, донька Урану і Геї, Титаніда. Мати Муз, яких вона народила від Зевса. За числом дев’яти ночей, які Мнемозіна подарувала Зевсові, і Муз було дев’ять.

  Тейя (Тея, Фейя)Титаніда, старша донька Урану і Геї, сестра і дружина Гіперіона, мати Геліоса (Сонця), Еос (ранішньої зорі) і Селени (місяці). По Ксенагору, народила від Океана керкопів Кандула і Атланти.

  Тефіда (Тетія, Тіфія, Тефія, Тетіс)Титаніда, одне із прадавніх божеств в грецькій міфології. Це донька Геї і Урану і чоловіка брата Океану, з яким вона мала 3000 доньок, — Океанід і 3000 синів —річкових потоків. Її діти: річкові божества Іннах і Ахелон, а також Ладон, бог річки в Аркадії.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Бог війни, син Зевса і Гери (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня полювання, сестра Аполлона. Вона дає світло і життя, вона богиня пологів і богиня-годувальниця (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня розуму, війни, наук і мистецтв (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Комментарии закрыты.