Менту. Міфологія Давньої Греції

Менту. Міфологія Давньої Греції

Менту (за грецькою міфологією) — Німфа, кохана Бога підземного царства і смерті Аїда. Страшний Бог Аїд, саме ім’я якого звичайні смертні боялися виголошувати, справив на Менту незабутнє враження своєю золоченою колісницею, на якій виїхав з царства мертвих до лікаря Богів Пеона на Олімп для лікування рани, отриманої від Геракла. Менту запропонувала своє невинне тіло володарки підземного світу і Аїд вже збирався скористатися пропозицією, але його пильна дружина Персефона розтерзала суперницю. На місці загибелі Менти зросла запашна м’ята. Від річки Кокіт у царстві мертвих Менту отримала ім’я Кокітіди. У давньоримській міфології Менту шанується як Богиня, що втілює людський розум.

Менту. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

ГіадиНімфи, вважалися доньками Атланта і Океаніди Ефри, або Плейони. Коли їх брат, Гіант, загинув на полюванні, п’ять з них позбавили себе з горя життя і були обернені богами на зірки, під ім’ям Гіад.

Гіппогриф — міфічна істота, що є поєднанням коня і грифона. Казковий крилатий напівкінь-напівлев старогрецьких міфів.

Гіганти — дикі, велетенські і родинні богам істоти. Є 150 божествами, синами Геї-Землі, яка була запліднена краплями крові, що впали з відрізаних статевих органів Урану.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Бог війни, син Зевса і Гери (за грецькою міфологією) — дізнатися

Богиня полювання, сестра Аполлона. Вона дає світло і життя, вона богиня пологів і богиня-годувальниця (за грецькою міфологією) — дізнатися

Богиня розуму, війни, наук і мистецтв (за грецькою міфологією) — дізнатися