Мелітей. Міфологія Давньої Греції

  Мелітей. Міфологія Давньої Греції

  Мелітей (за грецькою міфологією) — син Зевса і Німфи Офрєїди. Антонін Ліберал розповідає, що жахаючись гніву дружини Зевса, Богині Гери, Офрєїда понесла дитя в ліс. Там його вигодували бджоли, і він став перевершувати силоміць і зростанням звичайних дітей. Син Аполлона і Офреїди Фагр, якому було передбачене, що він повинен врятувати родича, підібрав дитя і дав йому ім’я Мелітей, що означає вигодуваний бджолами. Мелітей заснував у Фтії місто Меліту.

  Мелітей. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Медуза — одна із сестер Горгон. У еллінській міфології вони представлялися у вигляді крилатих істот з невідповідно великою головою, висунутим язиком, вискаленими зубами і часто із зміями на голові або тулубі.

  Мінотавр — чудовисько з тілом людини і головою бика, що жило в лабіринті на острові Крит. Мінотавр, справжнє ім’я якого було Астерій, народився від Пасіфаї, дружини Міноса. Його батьком був бик, що вийшов з моря, а за іншою версією — Посейдон.

  Мойри — богині долі. У уявленнях греків Мойра-доля кожного втілюється в якомусь матеріальному предметі — фетиші, носієві життєвих сил.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Пан — грецький Бог лісів, мисливців і пастухів, усієї природи. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

  Персефона — грецька Богиня родючості і царства мертвих. У римській міфології їй відповідає… дізнатися

  Посейдон — грецький Бог морів. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

   

  Комментарии закрыты.