Медонт. Міфологія Давньої Греції

Медонт. Міфологія Давньої Греції

Медонт (за грецькою міфологією) — позашлюбний син Оїлея і Німфи Рени, звідний брат Аякса Оїліда. За вбивство брата Еріопіди, дружини Оїлея, Медонт був вигнаний із Локриди. Коли по дорозі до Трої Філоктет у зв’язку із хворобою був висаджений на пустинному березі Лемноса, Медонт взяв командування над воїнами міста Мефони. Гомер в своєму троянському епосі оповідає про те, що Медонт загинув в битві під Іліоном від руки Енея (Гомер, «Іліада»).

Медонт (за грецькою міфологією) — глашатай з Ітаки, що зберіг вірність царю Одіссею під час його тривалої відсутності. Медонт відкрив Пенелопі змову її женихів проти царевича Телемаха. Під час биття Одіссеєм женихів Пенелопи Медонт сховався під коров’ячою шкірою і був пощаджений, оскільки не заподіяв Одіссею шкоди і, як глашатай, був особою недоторканним. Під час повстання ітакійців проти Одіссея, піднятого родичами убитих женихів, Медонт переконував їх зберегти вірність своєму цареві (Гомер, «Одіссея»).

Медонт (за грецькою міфологією) — син Пілада, сина фокейського царя Строфія і Електри, доньки Агамемнона і сестри Ореста.

Медонт. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Хлориду — Богиня квітів, кохана Зевса, мати Карпоса.

Ювента — Богиня юності, що мала своє невелике святилище Аедікула в межах храму Юпітера Капітолійського.

Юнона — давньоіталійська верховна Богиня, дружина Юпітера, покровителька материнства, паралельне Юпітеру жіноче божество, пов’язане з ним по імені і в куксі.

Юпітер — в римській міфології всемогутній Бог піднебіння, цар Богів. Юпітер почитався як верховне божество, повелитель грому і блискавок.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Вулкан — римський Бог вогню і ковальського ремесла. У грецькій міфології йому відповідає … дізнатися

Теллус — римська Богиня землі. У грецькій міфології їй відповідає… дізнатися

Церера — римська Богиня полів і родючості. У грецькій міфології їй відповідає… дізнатися