Майра. Міфологія Давньої Греції

Майра. Міфологія Давньої Греції

Майра (за грецькою міфологією) — донька тиринфського царя Прета, Німфа-мисливець і супутниця Артеміди. Майра була вбита Богинею за те, що втратила невинність, поступившись плотським домаганням Зевса.

Майра (за грецькою міфологією) — пес сина царя Гирія, Оріона, поміщений на піднебесся як зірка Сиріус. Сузір’я Оріону було видне на піднебінні у літній час. Воно вказувало дні літнього сонцестояння і на початку зими зникало з небосхилу. У давнину Оріона представляли могутнім велетнем, в блискучому озброєнні, з мечем і мідною непохитною дубиною. У супроводі небесного пса Майра, як зірки Сиріус, він переслідує інші зірки, що бліднуть при його сходженні, і спонукає до втечі Плеяд (Гігін).

Майра (за грецькою міфологією) — вірний і відданий собака дружини Ікарія, Ерігони. Після самогубства Ерігони Майра кинулася в джерело (Аполлодор). За Овідієм Боги помістили Майру на зоряному небозводі в сузір’я Малий Пес.

Майра (за грецькою міфологією) — пес на якого перетворилася Гекуба, коли фракійці закидали її каменями і дротиками.

Майра (за грецькою міфологією) — донька Атланта (Павсаній).

Майра. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Еринії — страшні Богині прокльону, помсти і кари, що повставали проти злочинців і карали їх лише ради відновлення етичного порядку в світі, переважно вони є месницями за порушення освячених природою родинних прав. Доньки Землі і Мороку. У римській міфології — Фурія.

Ерот — Бог кохання, що розумівся як особливе світове божество і як супутник і помічник Афродіти.

Зевс — наймогутніший і вищий із Богів грецького народу, державний володар світу, батько Богів і людей. Син Кроноса (Сатурну) і Реї, муж Гери. У римській міфології йому відповідає Юпітер.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Діана — римська Богиня полювання. У грецькій міфології їй відповідає … дізнатися

Ескулап — римський Бог лікування. У грецькій міфології йому відповідає … дізнатися

Мінерва — римська Богиня мудрості і справедливої війни. У грецькій міфології їй відповідає… дізнатися