Марсово поле. Міфологія Давньої Греції

Марсово поле. Міфологія Давньої Греції

Марсово поле (Campus Martius) — частина міста Риму, на лівому березі Тібру, спочатку призначена для військових і гімнастичних вправ. З часу вигнання Тарквініїв тут відбувалися військові і цивільні збори. Як місце військових вправ, поле присвячене було Богові Марсу, який мав, в його центрі, свій вівтар. Цей центр поля залишився і згодом вільним, під ім’ям Кампус, тоді як останні частини поля були забудовані.

Марсово поле. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

ОкеанідиНімфи, доньки Океану і Тефіди. Древній Титан Океан породив три тисячі доньок — Океанід і стільки ж синів — річкових потоків. Вони сполучалися з людським родом і були виховательками молодого покоління.

Орф — жахливий двоголовий пес Геріона, породження Тифона і Єхидни, брат Кербера. Від Орфа його мати Єхидна народила напівжінку-напівзмію Сфінкс. За іншими джерелами від протиприродного зв’язку Орфа з власною матір’ю народився Немейський Лев.

Ори — богині часів роки, що сприяють рослинності. Вони відмикають і замикають брами Олімпу, збирають або розсіюють хмари, годують і запрягають коней Гери.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

В римській міфології Всемогутній Бог піднебіння, цар Богів, верховне божество, повелитель грому і блискавокдізнатися

Божество ридання і плачу (за грецькою міфологією) — дізнатися

Богиня зцілення, донька Асклепія (за грецькою міфологією) — дізнатися