Малорк. Міфологія Давньої Греції

Малорк. Міфологія Давньої Греції

Малорк (за грецькою міфологією) — пастух, сина якого згубив немейський лев. Коли Геракл відправився на полювання за левом, він зупинився у будинку Малорка в Клеонах. Малорк зібрався принести жертву, аби вмилостивити Геру, але Геракл порадив почекати тридцять днів. Якщо він благополучно повернеться до цього терміну, то принести жертву Зевсові, а якщо не повернеться — йому, Гераклу, як Героєві. Геракл повернувся в Клеони із вбитим левом на тридцятий день і побачив, що Малорк вже готується принести жертву йому як Герою. Удвох, Малорк і Геракл, зробили жертвоприношення Зевсові.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Антігона — донька фіванського царя Едіпа і Іокасти. Супроводжувала вигнаного з Фів сліпого батька у його поневіряннях. Після смерті Едіпа повернулася на батьківщину якраз на початок облоги Фів сім’ю вождями.

Аріаднажриця із острова Наксос, донька царя Криту Міноса і Пасіфаї. Сестра Федри. Аріадна допомогла Тесею зберегти життя і перемогти Мінотавра.

Ахілл — в грецькій міфології один із найбільших Героїв, син царя Пелея, царя мірмідонців і морської богині Фетіди, онук Еака, головний Герой «Іліади».


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

В римській міфології бог війни, прадавнє божество Риму, яке входило в тріаду богів, що спочатку очолювали римський пантеон — дізнатися

В римській міфології Бог торгівлі, прибутку і збагачення, заступник мандрівниківдізнатися

В римській міфології Богиня мудрості, мистецтва, війни і міст, покровителька ремісниківдізнатися