Макрида. Міфологія Давньої Греції

Макрида. Міфологія Давньої Греції

Макрида (за грецькою міфотворчістю) — Німфа, донька Арістея і Автоної, сестра Актеона. За Гігіном Макрида вигодувала медом немовля Діоніса, якого Гермес приніс на острів Евбея, де вона жила. За це Гера прогнала Макриду з Евбеї, і та знайшла притулок в печері на острові феаків, який в її честь став називатись Макридою. Деякі автори стверджують, що Макрида була годувальницею інших позашлюбних дітей Зевса. Аполлодор стверджував, що Макрида — одна з Гіад. Гіади були відомі під ім’ям нісейських Німф, як годувальниці Діоніса, і під ім’ям додонських Німф, як годувальниці Зевса.

Макрида. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Агамемнон — один із найголовніших Героїв старогрецького національного епосу, син мікенського царя Атрея і Аеропи, ватажок грецького війська під час Троянської війни.

Амфітріон — син тиринфського царя Алкея і доньки Пелопа Астідамії, онук Персея. Амфітріон брав участь у війні проти тих телебоїв, що мешкали на острові Тафос, яку вів його дядько мікенський цар Електріон.

Андромеда — донька Кассіопеї і ефіопського царя Кефея, кохана Персея. Після смерті Персея і Андромеди богиня Афіна перетворила подружжя на сузір’я.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Велика матір Богів (за грецькою міфологією) — дізнатися

Божество безумства, породження Никти (Богині Ночі) з крові Урану (за грецькою міфологією) — дізнатися

Богиня підземного світу, персоніфікація безумства, яка насилається на людей, що переступили встановлені закони і звичаї (за грецькою міфологією) — дізнатися