Макарія. Міфологія Давньої Греції

Макарія. Міфологія Давньої Греції

Макарія (за грецькою міфологією) — єдина донька Геракла від Деяніри (Павсаній). Коли Еврісфей виступив проти Афін, що сховали у себе Гераклідів, оракул оголосив, що афіняни зазнають поразки, якщо хто-небудь із дітей Геракла не буде принесений у жертву Персефоні. Заради перемоги своїх братів Гераклідів над Еврісфеєм Макарія наклала на себе руки, заколовши себе в Марафоні. На згадку про Макарію джерело, що протікало біля поселення Марафон в Аттиці, було назване її ім’ям (Страбон).

Макарія. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Перс — молодший Титан. Син Крія і Еврібеї. Муж Астерії, батько Гекати.

Прометей — син Титану Япета і Океаніди Клімени, за іншою версією — Асії або богині правосуддя Феміди. Дарував людям божий вогонь, захований громовержцем Зевсом.

Селена — відома також під ім’ям Мена (Мене). Титаніда, донька Гіперіона і Тейі, сестра Геліоса і Еос. Богиня місяця. Згідно аркадянам, вони народилися раніше Луни. У небесах коханим Селени був сам Зевс.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Богиня краси, щасливої любові і шлюбу, що перевершує усіх богинь красою і витонченістю (за грецькою міфологією) — дізнатися

Богиня садів, краси і любові, покровителька нащадків Енея і усіх римлян (за римською міфологією) — дізнатися.

Бог Сонця. Знаходиться над усіма, високо в піднебессі, то бачить усі діяння людей і Богів (за грецькою міфологією) — дізнатися