Літієрс. Міфологія Давньої Греції

  Літієрс. Міфологія Давньої Греції

  Літієрс (за грецькою міфологією) — фрігійський цар, або незаконнонароджений син Міноса. Він запрошував до себе в будинок подорожніх і заставляв змагатися з ним в збиранні врожаю. Якщо вони відставали, їх били батогами. Змагання він завжди вигравав, відрубував гостям голови і ховав в снопи, співаючи при цьому сумні пісні. Серед його рабинь опинилась кохана прекрасного хлопця Дафніса Пімплея. Герой сицилійської буколічної поезії Дафніс шукав її по всьому світу і одного дня опинився у Літієрса, який тут же викликав його на змагання. На виручку Дафнісу прийшов Геракл. Він переміг Літієрса, відрубав йому голову, а тіло кинув в річку. Дафніс отримав і Пімплею і царство Літієрса.

  Літієрс. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Афродіта — Богиня краси, щасливої любові і шлюбу, що перевершує усіх богинь красою і витонченістю. Донька Зевса і Діани, що сталася ніби то з морської піни. У римській міфології їй відповідає Венера.

  Борей (за грецькою міфологією) — Бог північного вітру, син Титанідів Астрея (зоряного піднебесся) і Еос (ранішньої зорі), брат Нота, Зефіра і Геспера.

  Венера — в римській міфології Богиня садів, краси і любові, ототожнювалася з матір’ю Енея Афродітою. Венера була не лише богинею краси і любові, але і покровителькою нащадків Енея і усіх римлян.

  Вікторія (за римською міфологією) — Богиня перемоги, що спочатку мала назву Віка Поту. Відповідає грецькій Нікі.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Аїд — грецький Бог царства мертвих. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

  Арес — грецький Бог війни. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

  Артеміда — грецька Богиня полювання. У римській міфології їй відповідає… дізнатися

   

  Комментарии закрыты.