Левкада. Міфологія Давньої Греції

  Левкада. Міфологія Давньої Греції

  Левкада (Санта-Мавра, у давнину Левка) — один із Іонічних островів, від берега Акарнанії відділяється протокою, у найвужчому місці має ледве більше кілометра ширини. Острів Левка гористий, гори вапняні крейдяної системи; вища точка Ставротас, часті землетруси. Вироби і виробництво місцевих мешканців: коринка, вино, оливкове масло. Південне закінчення, мис Дукато, у давнину мав назву Левкадійська скеля, з якою щорік скидали одного злочинця для спокутування гріхів усього населення. Йому не давали втонути, але він повинен був назавжди покинути країну.

  Левкада. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Менетій (Менетій, Менойтій) — син Титану Іапета і Клімени, брат Прометея, Атланта і Епіметея. Під час Титаномахії Менетій був вражений перуном Зевса і скинутий в Тартар (або відправлений до Ереб).

  Паллант — син Геї і Урану. Під час Гігантомахії Афіна скрушила хтивого Палланта уламком скелі, а потім зідрала з нього, ще живого, шкіру, щоб зробити собі егіду.

  Перс — молодший Титан. Син Крія і Еврібеї. Муж Астерії, батько Гекати.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Грізна повелителька тіней, що володарює над душами померлих і над чудовиськами пекла, слухає разом з Аїдом прокльони людей і виконує їх (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня переконання в сенсі схилення на яку-небудь справу (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Володар морів (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Комментарии закрыты.