Левк. Міфологія Давньої Греції

  Левк. Міфологія Давньої Греції

  Левк — один із Іонічних островів. Від берега Акарнанії відділяється протокою, у найвужчому місці має трохи більше кілометра ширини. Левк гористий, гори вапняні крейдяної системи. Вища точка острова гора Ставротас заввишки 1141 метрів. Часті землетруси. Південне закінчення, мис Дукато, в давнину називалось Левкадійською скелею, з якою щорік скидали в море одного злочинця для спокути гріхів всього населення. Йому не давали втонути, але він повинен був назавжди покинути країну.

  Левк. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Горгони — чудовиська жіночої статі. За Гесіодом — це три сестри Фено, Евріала і Медуза, крилаті жінки-чудовиська вкриті лускою, з іклами, із зміями замість волосся, видають страхітливий рев. Погляд їх перетворює все живе на камінь. Горгони — чудовиська, доньки морських божеств Форкія і Кето, онучки богині-землі Геї і моря Понта. Їх три сестри: Сфено, Евріала і Медуза.

  Горгульї — нижчі демонічні крилаті божества, посередники між Богом і людьми. Горгульї — втілення узагальненого уявлення про невизначену божу силу, злу або милостиву, визначаючу долю людини.

  Грайі — старі, або жінки, що втілювали старість. Мешкали неподалік від Горгон, сестрами яких вони вважалися і яких вони охороняли. Грайі мають мідні руки і володіють на трьох одним зубом і одним оком, якими вони користуються по черзі.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Велика матір Богів (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Божество безумства, породження Никти (Богині Ночі) з крові Урану (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня підземного світу, персоніфікація безумства, яка насилається на людей, що переступили встановлені закони і звичаї (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Комментарии закрыты.