Леотихід. Міфологія Давньої Греції

  Леотихід. Міфологія Давньої Греції

  Леотихід (у давнину) — спартанський цар, що добився престолу за допомогою інтриг, які викликали падіння його двоюрідного брата Демарата в 491 році до нашої ери. Як керівник грецького флоту, Леотихід отримав знамениту перемогу при Мікалі в 479 році до нашої ери. У поході проти фессалійських Алеядів в 476, Леотихід не скористався наслідками перемоги, за що після повернення до Спарти був позбавлений влади як зрадник і повинен був піти у вигнання в Тегею, де і помер в 469—468 роках до нашої ери.

  Леотихід. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Геракл — національний Герой греків. Син Зевса і смертної жінки Алкмени. Обдарований могутньою силою, виконав найважчі роботи на землі і зробив 12 подвигіви. Спокутав свої гріхи, зійшов на Олімп і досяг безсмертя.

  Гермафродит — син Гермеса і Афродіти. Хлопець надзвичайної краси. Збудив пристрасну любов Німфи Салмакіди. Німфа попрохала богів про вічне єднання з коханим. І боги злили Німфу і Гермафродита в одну двостатеву істоту.

  Дедал — онук афінського царя Ерехфея і син Метіону. У будівельній справі Дедала вважали винахідником пили, тесли і виска. У скульптурі він перший нібито став робити дерев’яні статуї богів з руками, що не прилягали до тулуба, і з відокремленими одна від одної ногами.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Богиня краси, щасливої любові і шлюбу, що перевершує усіх богинь красою і витонченістю (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня садів, краси і любові, покровителька нащадків Енея і усіх римлян (за римською міфологією) — дізнатися.

  Бог Сонця. Знаходиться над усіма, високо в піднебессі, то бачить усі діяння людей і Богів (за грецькою міфологією) — дізнатися

   

  Комментарии закрыты.