Корит. Міфологія Давньої Греції

  Корит. Міфологія Давньої Греції

  Корит (за грецькою міфологією) — старший син Паріса, народжений Німфою Еноною. Ображена одруженням Паріса на Єлені, Енона підіслала Корита, що виріс, до Трої, де той своєю красою полонив Єлену. Паріс застав Корита в спальні Єлени і, не впізнавши у ньому власного сина, в пориві ревнощів вбив його. Також говорять, що Енона, бажаючи помститись Парісу, відправила Корита до ахейців як провідника.

  Корит (за грецькою міфологією) — цар Лідії, син Зевса, батько близнят Іасіона і Дардана, народжених йому Плеядою Електрою. Стверджують, проте, що дійсним батьком Іасіона і Дардана був Зевс.

  Корит (за грецькою міфологією) — аркадський цар, пастухи якого знайшли і виховали кинутих напризволяще Парфенопея і Телефа (Діодор).

  Корит (за грецькою міфологією) — іберієць, красивий хлопець, коханець Геракла, першим ввів у вжиток шолом з султаном.

  Корит. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Меркурій — в римській міфології Бог торгівлі, прибутку і збагачення, заступник мандрівників, син Майї.

  Мінерва — в римській міфології Богиня мудрості, мистецтва, війни і міст, покровителька ремісників.

  Мнемозіна — в грецькій міфотворчості Богиня пам’яті, донька Урану і Геї, Титаніда. Мати Муз, яких вона народила від Зевса. За числом дев’яти ночей, які Мнемозіна подарувала Зевсові, і Муз було дев’ять.

  Мойри — богині долі, природної необхідності, вічних і непорушних світових законів: Лахесіс («що дає долю»), Клото («що пряде») і Атропос («невідворотна»), доньки Нікти.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Богиня підземного світу, персоніфікація безумства, яка насилається на людей, що переступили встановлені закони і звичаї (за грецькою міфологією) — дізнатися

  В римській міфології бог війни, прадавнє божество Риму, яке входило в тріаду богів, що спочатку очолювали римський пантеон — дізнатися

  В римській міфології Бог торгівлі, прибутку і збагачення, заступник мандрівниківдізнатися

   

  Комментарии закрыты.