Крій. Міфологія Давньої Греції

  Крій. Міфологія Давньої Греції

  Крій (Кріос) (за грецькою міфологією) — Титан, син Урана та Геї, чоловік доньки Понта Еврибії. Був скинутий у Тартар Зевсом разом з іншими братами. Батько Астрея, Перса, Палланта. За Павсанієм, батько Піфона.

  Завітайте на сторінку Титани та дізнайтеся про загальну інформацію титанів.

  Крій. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Ладон — дракон, породжений морськими божествами Форкісом і Кето. Його народили Єхидна і Тифон, інколи згадується як син Геї.

  Лайлап — мідний собака, виготовлений богом-ковалем Гефестом для мисливських розваг Зевса. Жоден звір не міг втекти від Лайлапа. Зевс подарував Лайлапа своїй коханій Європі. Ламія — кохана Зевса, народила від нього дітей. Гера із ревнощів вбила їх і позбавила Ламію сну. Ламія, сховавшись у підземеллі, перетворилася на чудовисько, що харчувалося людьми. Ламію змальовували у подобі змії з головою і грудьми жінки.

  Лапіфи — напівміфічне-напівісторичне плем’я. Зв’язок цього племені з географічними іменами вказують на те, що лапіфи були не просто велетнями, створеними народною фантазією, але частково й історичним плем’ям.

  Медуза — одна із сестер Горгон. У еллінській міфології вони представлялися у вигляді крилатих істот з невідповідно великою головою, висунутим язиком, вискаленими зубами і часто із зміями на голові або тулубі.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Богиня розуму, війни, наук і мистецтв (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня краси, щасливої любові і шлюбу, що перевершує усіх богинь красою і витонченістю (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня садів, краси і любові, покровителька нащадків Енея і усіх римлян (за римською міфологією) — дізнатися.

   

  Комментарии закрыты.