Кресфонт. Міфологія Давньої Греції

  Кресфонт. Міфологія Давньої Греції

  Кресфонт (за грецькою міфологією) — син Арістомаха, геракліт. Кресфонт з Теменом, Еврісфеном і Проком завоювали Пелопоннес. За Гігіном, Кресфонту дісталася Мессенія. Він одружився на Меропі, яка народила йому трьох синів. Кресфонт з двома старшими синами загинув від руки Поліфонта, що захопив після його смерті мессенський трон.

  Кресфонт (за грецькою міфологією) — молодший син мессенського царя Кресфонта, сина Арістомаха, і Меропи. Коли його батько і два старші брати загинули від руки Поліфонта, Кресфонт був схований своєю матір’ю і відданий на виховання її батьку Кіпселу. Поліфонт захопив мессенський трон, насильно узяв Меропу у дружини і призначив велику винагороду за голову Кресфонта. Коли Кресфонт виріс, він таємно повернувся до Мессенії. За допомогою матері вбив Поліфонта і оволодів батьківським троном. Кресфонт-молодший у старогрецьких оповідях також відомий під ім’ям Епіт, що переховувався від Поліфонта в Етолії. У такому вигляді це змалював Еврипід у своїй трагедії «Кресфонт».

  Кресфонт. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Афродіта — Богиня краси, щасливої любові і шлюбу, що перевершує усіх богинь красою і витонченістю. Донька Зевса і Діани, що сталася ніби то з морської піни. У римській міфології їй відповідає Венера.

  Борей (за грецькою міфологією) — Бог північного вітру, син Титанідів Астрея (зоряного піднебесся) і Еос (ранішньої зорі), брат Нота, Зефіра і Геспера.

  Венера — в римській міфології Богиня садів, краси і любові, ототожнювалася з матір’ю Енея Афродітою. Венера була не лише богинею краси і любові, але і покровителькою нащадків Енея і усіх римлян.

  Вікторія (за римською міфологією) — Богиня перемоги, що спочатку мала назву Віка Поту. Відповідає грецькій Нікі.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Селена — грецька Богиня місяця. У римській міфології їй відповідає… дізнатися

  Тіхе (Тіха, Тюхе) — грецька Богиня випадку і долі. У римській міфології їй відповідає… дізнатися

  Харити — грецькі Богині краси і витонченості. У римській міфології їм відповідають… дізнатися

   

  Комментарии закрыты.