Клітій. Міфологія Давньої Греції

Клітій. Міфологія Давньої Греції

Клітій (за грецькою міфологією) — син Евріта, царя Ехалії. Коли Геракл, вигравши змагання у стрільбі з лука, замість обіцяної Еврітом за цю перемогу руки Іоли дістав образливу відмову, Клітій з двома своїми братами схвалив це рішення батька. Він підтримав Евріта і в ганебних звинуваченнях Геракла в крадіжці худоби, вкраденої Автоліком. Клітій брав участь в Поході аргонавтів до Колхіди, де і загинув.

Клітій (за грецькою міфологією) — один із стоп’ятдесяти Гігантів, син Геї і Урану. Під час Гігантомахії його вбила Геката, обпаливши факелами.

Клітій (за грецькою міфологією) — троянський старійшина, син царя Лаомедонта і Німфи Стрімо, брат Пріама.

Клітій. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Агдістіс — жахлива двостатева істота. Фрігійський міф розповідає, що одного дня сім’я сплячого Зевса витекло на землю, запліднило її і народилася страшна нелюдська істота Агдістіс. Його руйнівна сила не влаштовувала богів.

Амазонки — жінки-воячки, що ведуть свій рід від бога війни Ареса і Наяди Гармонії. У битвах з амазонками брали участь Беллерофонт, Геракл і Тесей. Під час Троянської війни амазонки билися на стороні Трої.

Бореади — крилаті сини Бога північного вітру Борея і Оріфії, доньки афінського царя Ерехфея. Подібно до батька, Бореади втілювали вітри, їх дії були швидкі і стрімкі. Учасники Походу аргонавтів. Під час походу вони звільнили Фінея — мужа Клеопатри від гарпій, що терзали його.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Парки — римські Богині людської долі. У грецькій міфології йому відповідає … дізнатися

Камени — римські покровительки наук, поезії і мистецтв. У грецькій міфології їм відповідають … дізнатися

Вікторія — римська Богиня перемоги. У грецькій міфології їй відповідає… дізнатися