Китіссор. Міфологія Давньої Греції

  Китіссор. Міфологія Давньої Греції

  Китіссор (за грецькою міфологією) — старший син Фрікса і Халкіопи. Корабель, на якому Китіссор і його супутниках виходили з Колхіди до Греції, затонув під час сильної бурі. Братів, що врятувались на колоді, викинуло на узбережжя поблизу табору аргонавтів. За батьком вони були родичами і приєднались до експедиції. Повернувшись із Колхіди, Китіссор врятував свого діда Афаманта, якого збирались принести в жертву по велінню Зевса. Зевс образився і оголосив, що віднині старший син Афамантідів під загрозою смерті не повинен входити в Прітаней (місце засідань чергових членів афінської ради). Згодом ця вимога строго дотримувалася.

  Китіссор. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Харібда — чудовисько, що мешкає у вузькій протоці під скелею, на якій зростає смоковниця. Чудовисько у вигляді страшного виру. Тричі в день Харібда заковтує чорну воду, а потім її викидає. З водою вона може ковтати і цілі кораблі разом з моряками.

  Химера — трьохголове чудовисько, дитя Єхидни і Тифона. Це чудовисько мало три голови: одна була левова, друга — козина, зростала на спині, а третьою — зміїною — закінчувався хвіст істоти.

  Цербер — дитя Єхидни. Трьохголовий пес, на шиї якого рухаються з шипінням змії, і замість хвоста у нього отруйна змія. Служить Аїду (богові Царства мертвих), стоїть і охороняє його вхід. Стежив за тим щоб ніхто не вийшов з підземного царства мертвих, адже з царства мертвих немає повернення.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  В римській міфології Всемогутній Бог піднебіння, цар Богів, верховне божество, повелитель грому і блискавокдізнатися

  Божество ридання і плачу (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня зцілення, донька Асклепія (за грецькою міфологією) — дізнатися

   

  Комментарии закрыты.