Каллідіка. Міфологія Давньої Греції

Каллідіка. Міфологія Давньої Греції

Каллідіка (за грецькою міфологією) — цариця Феспротії в Епірі. Після повернення на Ітаку Одіссей відправився мандрувати пішки, аби вмилостивити Посейдона. Прийшовши у Феспротію, він одружився на Каллідікі, яка народила йому сина Поліпойта. Одіссей очолив військо феспротів проти бригів, якими керував Арес, але втрутився Аполлон і призвав їх до миру Одіссей прожив із Каллідікою дев’ять років, а згодом, після її смерті, повернувся на свій острів Ітаку до дружини Пенелопі. Царство феспротів успадкував Поліпойт.

Каллідіка. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Персей — син Зевса і Данаї, доньки аргосського царя Акрісія. Здолав медузу Горгону і врятував Андромеду від домагань дракона.

Пірр — цар епіротів, син царя Еакіда. Залишившись після смерті батька шестирічним хлопчиком, він був прийнятий в сім’ю царя іллірійських тавлантієв, Главкія. За допомогою Димитрія Поліоркета, який в 307 році до нашої ери допоміг епіротам звільнитися від ненависного їм царя Алкети, Пірр повернув собі батьківський престол.

Психея — уособлення душі, дихання. Міфи про царівну Психею розповідають про устремління людської душі.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

В римській міфології бог війни, прадавнє божество Риму, яке входило в тріаду богів, що спочатку очолювали римський пантеон — дізнатися

В римській міфології Бог торгівлі, прибутку і збагачення, заступник мандрівниківдізнатися

В римській міфології Богиня мудрості, мистецтва, війни і міст, покровителька ремісниківдізнатися