Каллімах. Міфологія Давньої Греції

  Каллімах. Міфологія Давньої Греції

  Каллімах із роду Баттіадів (приблизно 310—235 років до нашої ери) — поет, уродженець Кірени, наступник Зенодота по управлінню Александрійською бібліотекою і найближчий попередник Ератосфену. Поет, критик і полігістор александрійського періоду. Покликан до Александрії Птоломеєм Філадельфом, Каллімах залишався там і при Евергеті до самої смерті. Серед учнів Каллімаха («каллімаховців) Ератосфен, Арістофан з Візантії, Аполоній Родосський, згодом Нонн, Григорій Назіанзський. Авторитет вчителя високого зразка Каллімах мав і в республіканському, і в імператорському Римі. Овідій, Проперцій, особливо Катулл наслідували Каллімаха і славили його.

  Каллімах. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Нептун — древній бог римського пантеону. Його ототожнювали з Богом грецької міфології Посейдоном.

  Ніке — крилата Богиня перемоги, персоніфікація перемоги, донька Океаніди Стікс і Палланта, сина Титана Крія.

  Пан — польовий і лісовий Бог, заступник тих, що пасуться в лісі і в полі стад, володів дарма пророцтва, вважався сином вісника Гермеса і онуком Кроноса (Сатурну). У римлян йому відповідає Фавн.

  Персефона — донька Зевса і Деметри (або Цецери), дружина Плутона (або Аїда), грізна повелителька тіней, що володарює над душами померлих і над чудовиськами пекла, слухає разом з Аїдом прокльони людей і виконує їх. У римській міфології їй відповідає Прозерпіна.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Пан — грецький Бог лісів, мисливців і пастухів, усієї природи. У римській міфології йому відповідає…

  Персефона — грецька Богиня родючості і царства мертвих. У римській міфології їй відповідає…

  Посейдон — грецький Бог морів. У римській міфології йому відповідає…

   

  Комментарии закрыты.