Ікарія. Міфологія Давньої Греції

  Ікарія. Міфологія Давньої Греції

  Ікарія — острів біля малоазійського берега, який зараховують до Спорад, в 12 кілометрах на захід від Самоса. На північно-східному мисі Дрепанон знаходилось головне місто острова, що мало те ж ім’я. Два інших містечка мали назву Іноя і Істі. На Ікарії знаходився відомий в античні часи храм Артеміди Таврополи.

  Ікарія. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Тифон — могутнє чудовисько, породжене Геєю, уособлення вогненних сил землі і її випарів, з їх руйнівними діями. Тифон був народжений Геєю і Тартар, зображувався як істота із сотнею драконівських голів, з людським тулубом, покритим пір’ям; замість ніг у чудовиська були зміїні кільця.

  Харібда — чудовисько, що мешкає у вузькій протоці під скелею, на якій зростає смоковниця. Чудовисько у вигляді страшного виру. Тричі в день Харібда заковтує чорну воду, а потім її викидає. З водою вона може ковтати і цілі кораблі разом з моряками.

  Химера — трьохголове чудовисько, дитя Єхидни і Тифона. Це чудовисько мало три голови: одна була левова, друга — козина, зростала на спині, а третьою — зміїною — закінчувався хвіст істоти.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Бог війни, син Зевса і Гери (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня полювання, сестра Аполлона. Вона дає світло і життя, вона богиня пологів і богиня-годувальниця (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня розуму, війни, наук і мистецтв (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Комментарии закрыты.