Гесіона. Міфологія Давньої Греції

Гесіона. Міфологія Давньої Греції

Гесіона (за грецькою міфологією) — міфологічна донька царя міста Троя Лаомедонта. Внаслідок несплати її батьком винагороди Посейдонові, обумовленої за споруду троянських стін, вона мала бути віддана морському чудовиську, посланому Посейдоном. Вже прикована до скелі, вона була звільнена Геркулесом, який вбив згодом Лаомедонта, оскільки той і йому не сплатив обумовленої винагороди. Гесіону ж Геркулес видав заміж за свого друга Теламона, якому вона народила Тевкра.

Гесіона (за грецькою міфологією) — один із варіантів імені дружини Навплія, матері Паламеда (Аполлодор).

Гесіона (за грецькою міфологією) —Океаніда, дружина Прометея (Есхіл).

Гесіона. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Ори — богині часів роки, що сприяють рослинності. Вони відмикають і замикають брами Олімпу, збирають або розсіюють хмари, годують і запрягають коней Гери.

Паліки — демонічні істоти хтонічного типа, двоє близнят, два духи сірчаних джерел місцевої гори Адрони, поблизу Етни. Паліки почиталися у давнину як заступники здоров’я, землеробства і мореплавання.

Пегас — крилатий кінь, син Посейдона, брат велетня Хрісаора. Пегас разом з братом Хрісаором, як плід зв’язку горгони Медузи з Посейдоном, з’явився із крові Медузи, коли її обезголовив Персей.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Веста — римська Богиня домівки. У грецькій міфології їй відповідає… дізнатися

Вулкан — римський Бог вогню і ковальського ремесла. У грецькій міфології йому відповідає … дізнатися

Теллус — римська Богиня землі. У грецькій міфології їй відповідає… дізнатися

Церера — римська Богиня полів і родючості. У грецькій міфології їй відповідає… дізнатися