Герольди. Міфологія Давньої Греції

  Герольди. Міфологія Давньої Греції

  Герольди — особи, уповноважені верховною владою сповістити про яку-небудь подію або брати участь у особливих урочистих церемоніях. Такі особи були відомі ще в глибокій старовині. На них покладали оголошення війни або миру, сповіщення про яке-небудь розпорядження уряду і тому подібне. Гомер свідчить, що під час Троянського походу греки і Троя мали подібних герольдів. У середні віки само слово герольд знов отримує цей сенс не раніше XIII століття. Доти так називали, судячи за баладами, що дійшли до нас, осіб, що перебувають на службі у сильних феодалів і зобов’язаних оспівувати і прославляти подвиги своїх панів. До таких осіб відносилися без жодної шани. Положення герольдів покращується при королеві Філіппі-Августі, коли їх починають одягати у рицарське плаття з гербом власника і покладають на них деякі ритуальні обов’язки на турнірах. Обов’язки герольдів стають абсолютно точними у XIV столітті. Звання герольдів є в цей час почесним, в яке зводять лише після якої-небудь битви, турніру або церемонії. Для цього государ возливал на голову що зводиться кубок вина і давав йому ім’я захопленого міста або завойованої фортеці.

  Герольди. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Мемнон — цар Ефіопії, союзник Трої в Троянській війні. Син богині зорі Еос і брата Пріама Тифона. Після загибелі Гектора Мемнон в зброї, що зробив Гефест, прийшов на допомогу Пріаму і воїнам Трої.

  Менади («що безумствують») — вони ж — Вакханки, бессаріди. Їх жертвами ставали чоловіки, яких катували, піддавали насильству і вбивали.

  Менелай — цар Спарти, син Атрея і Аеропи, муж Єлени, молодший брат Агамемнона. Менелай, за допомогою Агамемнона, зібрав царів на Іліонський похід і сам надав шістдесят кораблів.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  В римській міфології Всемогутній Бог піднебіння, цар Богів, верховне божество, повелитель грому і блискавокдізнатися

  Божество ридання і плачу (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня зцілення, донька Асклепія (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Комментарии закрыты.