Гіппот. Міфологія Давньої Греції

Гіппот. Міфологія Давньої Греції

Гіппот (за грецькою міфологією) — син Філанта, онук Антіоха і правнук Геракла, що вбив віщуна Карна, який з’явився у війську Гераклідів в Навпакті і був прийнятий ними за злого чаклуна. Про це повідомляв і Павсаній. Оракул звелів вигнати Гіппота на десять років. У вигнанні у нього народився син Алет (Аполлодор). Навпакт (букв. «корабельна верф») (у давнину) важливий торгівельний порт у західній або Озольській Локріді. У 455 році до нашої ери відвойований афінцями у локрян і заселений мессінцями. У Пелопоннеську війну тут була гавань афінського флоту, розгромлена в 405 році і мессінці були вигнані. У 338 році до нашої ери етолійці заволоділи Навпактом і утримували його до 191 року, коли, після довгої облоги, змушені були здати його римлянам. До кінця середніх століть Навпакт отримав назву Лепанто.

Гіппот (за грецькою міфологією) — син Креонта, цар Коринфа (Діодор). Гігін оповідає, що він приймав у себе Ясона і дав йому у дружини свою сестру або доньку.

Гіппот (за грецькою міфологією) — син Міманта, онук повелителя вітрів Еола.

Гіппот. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Венера — в римській міфології Богиня садів, краси і любові, ототожнювалася з матір’ю Енея Афродітою. Венера була не лише богинею краси і любові, але і покровителькою нащадків Енея і усіх римлян.

Вікторія (за римською міфологією) — Богиня перемоги, що спочатку мала назву Віка Поту. Відповідає грецькій Нікі.

Геба (за грецькою міфологією) — Богиня вічної юності, уособлення розквіту людського життя, донька Зевса і Гери.

Геліос — Бог Сонця. Син Титанів Гіперіона і Феї (за Гесіодом і Апполодором), брат Селени і Еос. Відноситься до прадавніх доолімпійських Богів. Оскільки Геліос знаходиться над усіма, високо в піднебессі, то бачить усі діяння людей і Богів.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Плутон — римський Бог царства мертвих. У грецькій міфології йому відповідає … дізнатися

Марс — римський Бог війни. У грецькій міфології йому відповідає … дізнатися

Діана — римська Богиня полювання. У грецькій міфології їй відповідає … дізнатися

Ескулап — римський Бог лікування. У грецькій міфології йому відповідає … дізнатися