Гіппа. Міфологія Давньої Греції

  Гіппа. Міфологія Давньої Греції

  Гіппа (за грецькою міфологією) — донька Кентавра Хірона, за Гігіном раніше звалася Фетідой. Зійшлася на горі Пеліон з Еолом, сином Елліна, і зачала Меланіппу. Побоюючись повідомити батька про те, що сталося, вона втекла в ліси. Оскільки Хірон переслідував її, Гіппа почала благати Богів, і ті перетворили її на сузір’я Коня.

  Гіппа (за грецькою міфологією) — фрігійська Німфа, годувальниця Діоніса на горі Тмол.

  Гіппа (за грецькою міфологією) — дружина Тесея.

  Гіппа. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Тевкр — син Теламону і доньки троянського царя Гесіони. Кращий стрілець із лука в грецькому війську під Троєю, де від його руки загинуло понад тридцять захисників Іліона.

  Тесей — син афінського царя Енея і Ефери. Прославився рядом подвигів, подібно до Геракла; викрав разом з Піріфоєм Єлену.

  Трофоній — первинне хтонічне божество, тотожне із Зевсом Підземним. За поширеним віруванням, Трофоній був сином Аполлона або Зевса, братом Агамеда, вихованцем богині землі — Деметри.

  Фаетон — син Геліоса і Океаніди Клімени, звернувся до батька з проханням надати йому на один день керування сонячною колісницею. Але слабкий хлопець не впорався з безсмертними кіньми, внаслідок чого всесвіт трохи був охоплений пожежею.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  В грецькій міфотворчості Богиня пам’ятідізнатися

  Богині долі, природної необхідності, вічних і непорушних світових законів (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Божество лихослів’я, буркотливості, кепкування і осуду (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богині і покровительки мистецтв і наук (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Комментарии закрыты.