Грецька богиня Гестія — Богиня-діва домівки. Міфологія Давньої Греції

  Грецька богиня Гестія — Богиня-діва домівки. Міфологія Давньої Греції

  Гестія (за грецькою міфологією) — Богиня-діва домівки, старша донька Кроноса і Реї, покровителька незгасаючого вогню, об’єднуюча Богів і людей. Гестія ніколи не відповідала на залицяння. Її руки просили Аполлон і Посейдон, проте вона присягнула назавжди залишатись дівою. Одного дня п’яний Бог садів і полів Пріап спробував збезчестити її, сплячу, на святі, де були присутні всі Боги. Проте, у той момент, коли заступник похоті і плотських насолод Пріап приготувався зробити свою чорну справу, голосно закричав осел, Гестія прокинулася, призвала на допомогу Богів, а Пріап зі страху втік.

  Міфологія Давньої ГреціїСтатуя Гестії

  Міфологія Давньої Греції


  Грецька богиня Гестія — Богиня-діва домівки. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Геракл — національний Герой греків. Син Зевса і смертної жінки Алкмени. Обдарований могутньою силою, виконав найважчі роботи на землі і зробив 12 подвигіви. Спокутав свої гріхи, зійшов на Олімп і досяг безсмертя.

  Гермафродит — син Гермеса і Афродіти. Хлопець надзвичайної краси. Збудив пристрасну любов Німфи Салмакіди. Німфа попрохала богів про вічне єднання з коханим. І боги злили Німфу і Гермафродита в одну двостатеву істоту.

  Дедал — онук афінського царя Ерехфея і син Метіону. У будівельній справі Дедала вважали винахідником пили, тесли і виска. У скульптурі він перший нібито став робити дерев’яні статуї богів з руками, що не прилягали до тулуба, і з відокремленими одна від одної ногами.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Гефест — грецький Бог вогню і ковальського ремесла. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

  Гея — грецька Богиня землі. У римській міфології їй відповідає… дізнатися

  Деметра — грецька Богиня полів і родючості. У римській міфології їй відповідає… дізнатися

  Комментарии закрыты.