Галія. Міфологія Давньої Греції

Галія. Міфологія Давньої Греції

Галія (за грецькою міфологією) — Німфа Родосу, сестра Тельхінів, народила від Посейдона шість синів і доньку Роду. Її сини образили Афродіту, яка за це позбавила їх розуму. Можливо, це зробила Амфітріта. Сини поглумилися над власною матір’ю і зробили безліч огидних злочинів. Посейдон за це загнав їх під землю, де вони стали східними демонами. Діодор розповідає, що Галія від горя кинулась у море і її сталі почитати під ім’ям Левкофея.

Галія (за грецькою міфологією) — одна з Нереїд. За Аполлодором донька Нерея і Доріди.

Галія (у давнину)— свято на честь Бога Сонця на острові Родос.

Галія (у давнину) — народне зібрання в Спарті.

Галія. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Лапіфи — напівміфічне-напівісторичне плем’я. Зв’язок цього племені з географічними іменами вказують на те, що лапіфи були не просто велетнями, створеними народною фантазією, але частково й історичним плем’ям.

Медуза — одна із сестер Горгон. У еллінській міфології вони представлялися у вигляді крилатих істот з невідповідно великою головою, висунутим язиком, вискаленими зубами і часто із зміями на голові або тулубі.

Мінотавр — чудовисько з тілом людини і головою бика, що жило в лабіринті на острові Крит. Мінотавр, справжнє ім’я якого було Астерій, народився від Пасіфаї, дружини Міноса. Його батьком був бик, що вийшов з моря, а за іншою версією — Посейдон.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Богиня ранішньої зорі. Давні греки іменували її рум’яною зорею, рожевоперстою богинею Еос (за римською міфологією) — дізнатися

Бог царства мертвих, а також само царство (за грецькою міфологією) — дізнатися

Бог-стріловержець, Бог передбачень і оракулів, світлоносний заступник мистецтв (за грецькою міфологією) — дізнатися

Бог війни, син Зевса і Гери (за грецькою міфологією) — дізнатися