Фрії. Міфологія Давньої Греції

  Фрії. Міфологія Давньої Греції

  Фрії (за грецькою міфологією) — три крилаті Німфи, доньки Зевса, що мешкали на Парнасі і заснували ворожіння, за допомогою камінчиків, кинутих над гладдю води. Фрії були також виховательками Аполлона, який передав їх Гермесу разом з ворожильними камінчиками в обмін на сопілку. У Гомерівських гімнах говориться, що, особливо, пророчий дар пробуджувався у крилатих Німф, коли фрії п’яніли від меду.

  Фрії. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Агдістіс — жахлива двостатева істота. Фрігійський міф розповідає, що одного дня сім’я сплячого Зевса витекло на землю, запліднило її і народилася страшна нелюдська істота Агдістіс. Його руйнівна сила не влаштовувала богів.

  Амазонки — жінки-воячки, що ведуть свій рід від бога війни Ареса і Наяди Гармонії. У битвах з амазонками брали участь Беллерофонт, Геракл і Тесей. Під час Троянської війни амазонки билися на стороні Трої.

  Бореади — крилаті сини Бога північного вітру Борея і Оріфії, доньки афінського царя Ерехфея. Подібно до батька, Бореади втілювали вітри, їх дії були швидкі і стрімкі. Учасники Походу аргонавтів. Під час походу вони звільнили Фінея — мужа Клеопатри від гарпій, що терзали його.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Аїд — грецький Бог царства мертвих. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

  Арес — грецький Бог війни. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

  Артеміда — грецька Богиня полювання. У римській міфології їй відповідає… дізнатися

  Асклепій — грецький Бог лікування. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

   

  Комментарии закрыты.