Фрасімед. Міфологія Давньої Греції

Фрасімед. Міфологія Давньої Греції

Фрасімед (за грецькою міфологією) — син пілосського царя Нестора, прибулий разом із батьком і братом Антілохом під Іліон. Разом зі своїм братом Фрасімед супроводжував старезного батька в Троянській війні. Він командував п’ятнадцятьма кораблями (Гігін) і брав участь у багатьох битвах (Гомер, «Іліада»). У післягомерівському епосі Фрасімед фігурує серед Героїв, що билися за тіло убитого Антілоха, і входить до числа воїнів, що проникли до Трої в чреві дерев’яного коня. Після розгрому Трої Фрасімед благополучно повернувся в Пілос (Гомер, «Одіссея»), біля якого показували його могилу (Павсаній).

Фрасімед. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Юпітер — в римській міфології всемогутній Бог піднебіння, цар Богів. Юпітер почитався як верховне божество, повелитель грому і блискавок.

Ялем — божество ридання і плачу, син Аполлона і Калліопи.

Янус — римський Бог дверей; як таке мав дві особи. Також був Богом договорів і союзів. Янус керував началами. До появи культу Юпітера Янус був божеством піднебесся і світла.

Ясо — Богиня зцілення, донька Асклепія і Епіони, онучка Аполлона, сестра Богині здоров’я Гігієї і лікарів Подалірія, Махаона, Панакеї і Акессо.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Фавн — римський Бог лісів, мисливців і пастухів, усієї природи. У грецькій міфології йому відповідає … дізнатися

Прозерпіна — римська Богиня родючості і царства мертвих. У грецькій міфології їй відповідає… дізнатися

Посейдон — римський Бог морів. У грецькій міфології йому відповідає … дізнатися

Діана — римська Богиня місяця. У грецькій міфології їй відповідає… дізнатися