Фіва. Міфологія Давньої Греції

  Фіва. Міфологія Давньої Греції

  Фіва (за грецькою міфологією) — донька річкового Бога Асопа, сестра Егіни. На її честь названо місто Фіви, що раніше іменувалося Кадмея (Павсаній). Фіва була дружиною Зефа (Аполлодор).

  Фіва (за грецькою міфологією) — кілікійська царівна, руки якої добився Геракл, перемігши її в бігу колісниць і заснувавши в Кілікії місто Фіви (Гомер, «Іліада»).

  Фіва (за грецькою міфологією) — донька правнучки Девкаліона Іодами, жриці Афіни. У її честь отримали свою назву Фіви в Беотії (Павсаній).

  Фіва. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Менади («що безумствують») — вони ж — Вакханки, бессаріди. Їх жертвами ставали чоловіки, яких катували, піддавали насильству і вбивали.

  Менелай — цар Спарти, син Атрея і Аеропи, муж Єлени, молодший брат Агамемнона. Менелай, за допомогою Агамемнона, зібрав царів на Іліонський похід і сам надав шістдесят кораблів.

  Мнемон — слуга знаменитого Героя Ахілла. Фетіда попередила сина, що якщо він уб’є дитя Аполлона, то сам помре від руки бога. Єдиним обов’язком Мнемона було нагадувати господареві про це.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  В римській міфології бог війни, прадавнє божество Риму, яке входило в тріаду богів, що спочатку очолювали римський пантеон — дізнатися

  В римській міфології Бог торгівлі, прибутку і збагачення, заступник мандрівниківдізнатися

  В римській міфології Богиня мудрості, мистецтва, війни і міст, покровителька ремісниківдізнатися

  В грецькій міфотворчості Богиня пам’ятідізнатися

   

  Комментарии закрыты.