Філант. Міфологія Давньої Греції

Філант. Міфологія Давньої Греції

Філант (за грецькою міфологією) — син Антіоха, царя македонського походження із роду Селевкидів, батько Гіппота (Аполлодор).

Філант (за грецькою міфологією) — цар парнаських дріопів, що поганив святилище Аполлона у Дельфах. За це Геракл напав на Філанта, вбивши його і багато дріопів.

Філант (за грецькою міфологією) — цар феспротів, батько Астіохи. Проти Філанта виступив Геракл і захопив його місто. Він також спокусив його доньку Астіоху.

Філант. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Пелей — син егинського царя Еака і Ендеїди, чоловік Антігони. За вбивство свого звідного брата Фока, який переміг Пелея в атлетичних вправах, він був вигнаний батьком і віддалився у Фтію.

Пелоп — цар і національний Герой Фрігії, а потім і Пелопоннесу. Син Танталу і Німфи Евріанасси. Пелоп зростав на Олімпі в товаристві богів і був улюбленцем Посейдона.

Персей — син Зевса і Данаї, доньки аргосського царя Акрісія. Здолав медузу Горгону і врятував Андромеду від домагань дракона.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

В римській міфології бог війни, прадавнє божество Риму, яке входило в тріаду богів, що спочатку очолювали римський пантеон — дізнатися

В римській міфології Бог торгівлі, прибутку і збагачення, заступник мандрівниківдізнатися

В римській міфології Богиня мудрості, мистецтва, війни і міст, покровителька ремісниківдізнатися