Філаммон. Міфологія Давньої Греції

Філаммон. Міфологія Давньої Греції

Філаммон (за грецькою міфологією) — знаменитий музикант, син Аполлона і Хіони, брат Автоліка, коханий Аргіопи, батько Фаміріда. Філаммон слугував в святилищі свого батька у Дельфах і взяв велику кількість перемог в музичних змаганнях. Філаммон любив парнаську Німфу Аргіопу, але, коли вона завагітніла від нього, відмовився ввести її в свій будинок. Народивши сина на ім’я Фамірід, Аргіопа віднесла його до далекої Фракії і там виростила. Коли на Дельфи напав Флегій, Філаммон очолив оборону і загинув в битві.

Філаммон. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Орфей — знаменитий співець фракійців, син річкового бога Еагра і Музи Калліопи, чоловік Німфи Еврідіки, що приводив своїми піснями в рух дерева і скелі.

Пандора — жінка, створена Афіною і Гефестом за велінням Зевса, з метою помсти людям, для яких Прометей викрав вогонь. Зевс вручив їй запечатану скриньку, в якій були усі нещастя і лиха.

Патрокл — син одного з аргонавтів Менетія, родич і соратник Ахілла в Троянській війні. Будучи хлопчиком, він під час гри вбив свого товариша. За це батько відправив його до Пелея у Фтію, де він був вихований разом з Ахіллом.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Велика матір Богів (за грецькою міфологією) — дізнатися

Божество безумства, породження Никти (Богині Ночі) з крові Урану (за грецькою міфологією) — дізнатися

Богиня підземного світу, персоніфікація безумства, яка насилається на людей, що переступили встановлені закони і звичаї (за грецькою міфологією) — дізнатися