Фавоній. Міфологія Давньої Греції

  Фавоній. Міфологія Давньої Греції

  Фавоній (Фавоніус) (за римською міфологією) — приємний весняний денний західний вітер в Римі, що починається в лютому. Від Фавонія сталася назва теплих вітрів з гір — фенів. У грецькій міфології Фавонію відповідає Зефір.

  Фавоній. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Арес — Бог війни, син Зевса і Гери. У ранніх міфах народження Ареса сталося без участі батька від дотику Гери до чарівної квітки. У пізніших міфах Арес виступав як син Зевса.

  Артеміда — Богиня полювання. Донька Зевса і Лети, сестра Аполлона. Вона дає світло і життя, вона богиня пологів і богиня-годувальниця; супроводжувана лісовими Німфами, полює по лісах і горах, охороняє стада і дичину. Вона ніколи не підкорялася силі коханя, і, як Аполлон, не знає шлюбу. У римській міфології їй відповідає Діана.

  Асклепій (за грецькою міфологією) — Бог лікування, син Аполлона і Німфи Короніди (за іншою версією — Арсіної, доньки Левкіппа), яку Аполлон вбив за зраду.

  Афіна — Богиня розуму, війни, наук і мистецтв. Донька Зевса, що не мала матері. Гефест розітнув сокирою голову Зевса, і з голови вискочила Афіна у повному озброєнні. Вона є уособленням розсудливості Зевса. У римській міфології їй відповідає Мінерва.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Богині, що втілювали радісне, добре і вічно молодий початок (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня рослинності, квітів (за грецькою міфологією) — дізнатися

  В римській міфології Всемогутній Бог піднебіння, цар Богів, верховне божество, повелитель грому і блискавокдізнатися

  Комментарии закрыты.