Еллін. Міфологія Давньої Греції

Еллін. Міфологія Давньої Греції

Еллін (за грецькою міфологією) — цар Фессалії, онук Прометея, син Девкаліона і Пірри. За іншою версією Еллін був народжений Піррою від Зевса. Від Німфи Орсеїди Еллін мав синів Еола, Дора і Ксуфа (Аполлодор). Еллін є міфічним родоначальником усіх еллінів, епонімом Еллади, а його сини і онуки — епоніми грецьких племен. У етіологічному міфі про Елліна підкреслюється загальне походження грецьких племен.

Еллін. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Геліос — Бог Сонця. Син Титанів Гіперіона і Феї (за Гесіодом і Апполодором), брат Селени і Еос. Відноситься до прадавніх доолімпійських Богів. Оскільки Геліос знаходиться над усіма, високо в піднебессі, то бачить усі діяння людей і Богів.

Геката — Богиня ночі, володарка мороку. Геката володарювала над усіма привидами і чудовиськами, нічними баченнями і чаклунством. Народилася в результаті шлюбного союзу Титану Перса і Астерії.

Гера (за грецькою міфологією) — цариця Богів, Богиня повітря, покровителька сім’ї і шлюбу.

Гермес — аркадський Бог пасовищ, виконавець волі Зевса. Гермес, великий винахідник, заступник промисловості, Бог доріг, путівник і провідник мертвих. У римській міфології йому відповідає Меркурій.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Богиня полювання, сестра Аполлона. Вона дає світло і життя, вона богиня пологів і богиня-годувальниця (за грецькою міфологією) — дізнатися

Богиня розуму, війни, наук і мистецтв (за грецькою міфологією) — дізнатися

Богиня краси, щасливої любові і шлюбу, що перевершує усіх богинь красою і витонченістю (за грецькою міфологією) — дізнатися