Евфоріон. Міфологія Давньої Греції

  Евфоріон. Міфологія Давньої Греції

  Евфоріон (за грецькою міфологією) — крилатий син Ахілла і Єлени, вбитий блискавкою Зевса за те, що не відповів на його кохання.

  Евфоріон (у давнину) — син трагіка Есхіла. Жив приблизно у 450 року до нашої ери. Після смерті великого драматурга Евфоріон поставив на сцені чотири ще не зіграних п’єси батька і отримав, завдяки цьому, достатню винагороду. Втім, і з власними трагедіями він мав успіх.

  Евфоріон (у давнину) — грецький поет, народився в Халкіді на Евбеї приблизно 276 року до нашої ери. Писав історико-літературні вигадування, епопеї, елегії і епіграми. Особливо були відомі його епопеї, у яких він обробляв маловідомі міфи і клопотав про вишуканість мови, яка рябіла провінціалізмами. За часів занепаду республіки і при перших цезарях римляни дуже цінували вірші Евфоріона. Поет Корнелій Галл наслідував йому в своїх елегіях. Про Евфоріона і його творіння написав монографію Мейнеке у 1823 році («Analecta Alexandrina»). Також відомі історичні дослідження літературознавців Шульце і Кнаака («Euphorionea»).

  Евфоріон. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Талфібій — вісник, спартанець, разом з Еврібатом був глашатаєм у Агамемнона, виконуючи його доручення. Талфібій разом із Одіссеєм і Менелаєм збирав військо на Троянську війну.

  Тевкр — син Теламону і доньки троянського царя Гесіони. Кращий стрілець із лука в грецькому війську під Троєю, де від його руки загинуло понад тридцять захисників Іліона.

  Тесей — син афінського царя Енея і Ефери. Прославився рядом подвигів, подібно до Геракла; викрав разом з Піріфоєм Єлену.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  В римській міфології Богиня мудрості, мистецтва, війни і міст, покровителька ремісниківдізнатися

  В грецькій міфотворчості Богиня пам’ятідізнатися

  Богині долі, природної необхідності, вічних і непорушних світових законів (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Божество лихослів’я, буркотливості, кепкування і осуду (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Комментарии закрыты.